Android skype sorunu | Websohbet.com
giriş yap

Android Skype Eski sürüme Çevirme

Bildiğiniz üzere Skype yeni güncelleme aldı. Skype ‘ nin yeni güncellemesi ile arayüz ve bir takım olaylar daha güncel hale geldi. Fakat eski kullanıcılar Skype’in eski arayüzüne alıştı. Aslında eski arayüz yenisine oranla daha sade kullanılabilirliği kolay ve şık. Bizler de eski Skype ı seven kişiler olarak mobil cihazınızda Android Skype Eski sürüme Çevirmenin yollarını anlatacağız.

 

Skype in önemi Msn messenger in kalkması ile bir hayli arttı. İnsanların iletişim araçları arasında sosyal medya hesaplarından sonra önemli bir yere sahip . Böyle bir güncelleme ile kullanıcılarını ne kadar mutlu etti bilemeyiz. Yeni güncellemeden eski sürüme çevirmek için yapmanız gerekenler şu şekilde ;

1- Öncelikle Google play store dan ayarlara giriyoruz . Uygulamaları otomatik güncelleme sekmesine tıklıyoruz. Daha sonra uygulamaları otomatik güncelleme seçeneğini tıklıyoruz. En üstte yer alıyor . (Bunu yapmamızın sebebi, düzelteceğimiz skype uygulamasını otomatik kendisi güncellemesin onayımıza sunsun. Diğer güncellemeleri el ile seçerek yapabilirsiniz )

2- Android cihazımızın ayarlar uygulamalar kısmında Skype i buluyoruz . Ordan Skype i devre dışı bırak seçeneği ile telefondan kaldırıyoruz.

3- Play store dan tekrar skype i indiriyoruz. Ve cihazımıza kuruyoruz. Daha sonra ki hiç bir güncellemeyi almıyoruz .

4- Skype uygulamasını açtığınızda tekrar eski sürüm ile başbaşa kalacaksınız .

Android Skype Eski sürüme Çevirme

Hepinize bol sohbetli günler dileriz.

Android Skype Eski sürüme Çevirme” hakkında 2 yorum

  1. Yenı sürüm çok kötüydü :/ hiç memnun kalmamıştım. Eski sürümü kullanmayı tercih ediyorum. Emeği geçen saygı değer adminimize çok teşekkür ederim. 🙂 websohbet.com ailesinin üyelerinden biri olmaktan gurur duyuyorum… 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön