sohbet
Mobil Sohbet için tıklayın
Sohbet
Kategoriler

Bildiğiniz üzere Skype yeni güncelleme aldı. Skype ‘ nin yeni güncellemesi ile arayüz ve bir takım olaylar daha güncel hale geldi. Fakat eski kullanıcılar Skype’in eski arayüzüne alıştı. Aslında eski arayüz yenisine oranla daha sade kullanılabilirliği kolay ve şık. Bizler de eski Skype ı seven kişiler olarak mobil cihazınızda Skype i eski sürüme çevirmenin yollarını anlatacağız.

 

Skype in önemi Msn messenger in kalkması ile bir hayli arttı. İnsanların iletişim araçları arasında sosyal medya hesaplarından sonra önemli bir yere sahip . Böyle bir güncelleme ile kullanıcılarını ne kadar mutlu etti bilemeyiz. Yeni güncellemeden eski sürüme çevirmek için yapmanız gerekenler şu şekilde ;

1- Öncelikle Google play store dan ayarlara giriyoruz . Uygulamaları otomatik güncelleme sekmesine tıklıyoruz. Daha sonra uygulamaları otomatik güncelleme seçeneğini tıklıyoruz. En üstte yer alıyor . (Bunu yapmamızın sebebi, düzelteceğimiz skype uygulamasını otomatik kendisi güncellemesin onayımıza sunsun. Diğer güncellemeleri el ile seçerek yapabilirsiniz )

2- Android cihazımızın ayarlar uygulamalar kısmında Skype i buluyoruz . Ordan Skype i devre dışı bırak seçeneği ile telefondan kaldırıyoruz.

3- Play store dan tekrar skype i indiriyoruz. Ve cihazımıza kuruyoruz. Daha sonra ki hiç bir güncellemeyi almıyoruz .

4- Skype uygulamasını açtığınızda tekrar eski sürüm ile başbaşa kalacaksınız .

 

Hepinize bol sohbetli günler dileriz.

   886 Görüntüleme

#Android Kategorisinden Daha Fazla İçerik

Yorumlar

  1. Deren dedi ki:

    Çok teşekkür ederim yaaa bitanesiniz

  2. nida dedi ki:

    Yenı sürüm çok kötüydü :/ hiç memnun kalmamıştım. Eski sürümü kullanmayı tercih ediyorum. Emeği geçen saygı değer adminimize çok teşekkür ederim. 🙂 websohbet.com ailesinin üyelerinden biri olmaktan gurur duyuyorum… 🙂

*