Bayan Arkadaş

 

Bayanlar ile iletişim kurmak erkekler açısından zor bir durumdur . Kendini ifade etme oranı ülkemizde alt düzeylerdedir. İnsanlarımızın kendine güveni sağlayarak belirli ilişki düzeyini kurması bir çok zaman emek istiyor. Hal böyle olunca karşı cinse olan ilgi arap saçına dönüyor ve çıkılmaz bir hal alıyor. Erkeklerin kadınlar üzerindeki bildikleri ne kadar çok olursa olsun bayanları anlamak Sohbet ve iletişime girmek kolay değil. Sohbet platformumuzda bayanlar ile iletişime girerken göz teması olmadığından dolayı aklınıza gelen düşünceleri yazarak ifade edebilirsiniz .

 

Kendi doğal yaşantınızı bir bayan arkadaş ile paylaşmak Sohbet odalarımızda normal yaşantılarınızdakilere göre daha kolaydır. Göz ve yüz temasının olmadığı mimiklerin belli edilmediği sanal ortamlarda bir bayan arkadaş edinmek normal yaşantınızdan daha kolaydır. Türk kadınlarının genetiğinde olan ben bir taneyim ben prensesim düşüncesini saymazsak ..

 

Bayanlar ile konuşurken ne istediğini bilen biri olmalısınız . Arkadaş edinmek hele ki bayan arkadaş edinmek daha özverili kendinen emin yalansız tavırlar ile Sohbet odalarımızda iletişim kurarak daimi bir bayan arkadaş edinebilirsiniz . Hayatınızın ilerleyen evrelerinde belki de onunla bir ömür boyu mutlu olabilirsiniz . Her yazımızda söylediğimiz gibi devamlılık çok önemli birşeydir. Şöyle düşünün , sürekli bir spor salonu değişerek bir bayan arkadaş elde edemezsiniz . Bir ortamda devamlı kalarak ortamı süzerek duruma göre genel konuşmalarda bayan arkadaşlar ile iletişim kurabilir yada yeri geldiğinde oyun odalarında çeşitli oyunlar ile etkileşim sağlayabilirsiniz.

 

2 yorum

seyit · 11 Ekim 2017 14:14 tarihinde

bayan arkadaş

seyit · 11 Ekim 2017 14:15 tarihinde

bayan sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.