Görüntülü sohbet etmek | Websohbet.com
giriş yap

Görüntülü sohbet etmek

Uzak bir ilişki mi yaşıyorsunuz? Görüntülü sohbet etmek Bu ikinize de ilaç gibi gelebilir. Kişiler birbirini görmeyi özler ve ekranda birbirlerini görmekten mutlu olabilirler. İletişim halinde kalmanız sadece mesajlaşmanız anlamına gelmez. Duygusuz ve mimiksiz mesajlar ilişkinize uzun vadede ciddi zararlar verebilir. Üstelik birbirinizi doğru anlamanızı da zorlaştırdığı bilinen bir gerçek.

Sadece kameralı görüşmeleriniz buna yetmeyecektir tabii ki. Partneriniz için neyin önemli olduğunu bilmenizde fayda var. Eski kavga ve gürültüleri dile getirmemeye özen gösterin. Affetme eğiliminiz mutlaka olmalı. Eğer kendinizi kaybetme noktasına geliyorsanız bu noktada durmalısınız. Biraz ara verin sonra istiyorsanız devam edin. İlişkinizde değişikliklere açık olmanız, aşk hayatınızı zenginleştirmenizi sağlayabilir. Aynı zamanda romantik ilişkinizi daha çok alevlendirmek ateşli bir kemana ve dansa değil bu noktada size kalıyor.

İlişkinizde ne kadar dürüst oluyorsunuz? İçe dönük bir ilişkiyi canlı tutabilir misiniz? İçe dönük kısmını açıklayalım biraz. Eğer partnerinizden sık sık beklentileriniz oluyorsa, karşı tarafa baskı hissettirebilirsiniz. Bu noktada kendi kişiliğinize hakim olmanız, hobilerinize ve ilgi alanlarınıza vakit ayırmak önce sizi dolaylı olarak ilişkinizi daha canlı tutabilir. İlişkiyi zenginleştirmenin altın kuralı kendiniz olmaktır.

Her iki durumda da iletişim kurmuş oluyorsunuz. Fakat doğru iletişim kurmak yani dürüst olmak birbirinizden beklediğiniz ilişkiyi anlamanıza yardımcı olabilir. Korkularınızı, arzularınızı ve isteklerinizi karşı tarafa belirtmek için dürüst olmanız ve zamana bırakmanız yeterli olacaktır. İnsanlar rahat hissettiklerinde kendilerine ve ilişkiye olan güvenleri artar ve partnerinin ruhuna göç etmek isteyebilir.

Eğer partneriniz ile tanışmanız bir chat sitesi aracılığı ile olduysa reel hayata geçme vaktinizi ikiniz belirlemeli ve doğru zamanda seçim yapmalısınız. Yoksa pişman olmanız an meselesi demektir.

Görüntülü sohbet etmek” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön