İslami Evlilik

İslami evlilik , aslında hala uzak olmadığımız bir kavramdır. Evliliğin zorlaştığı bu dönemde insanlar islam doğrultusunda evlilik peşine düşmüşlerdir. Ortalık ve düzenin bozulmasının yanı sıra insanlardaki güven azalması , geçmişte yapılmış görücü usulu yada islamiyete uygun evlilik kavramını ateşlemiştir.

 

İnsanlar birilerinin aracılığı ile bir eş aramaktadır. En önemli olan kısım ailenin yapısı ve ailenin insanlarla diyaloğu ve çiftlerin yaşama alanlarında ki arkadaşlıklarından alınan bilgidir. Tüm bunların yanı sıra normal yaşantımızda insanlar birbirleri ile tanışıp ailelerin huzurunda islami evlilik de gerçekleştirebilirler. İslami evlilikte olduğu gibi evlilik sohbet ve chat kanallarımızda da yıllardır karşılaştığımız insanların mutluluğuna şahit olduğumuz bir platformdur. Burda ki insanlarla zamanla kaynaşıp ilerleyip belirli başlı adımları atarak karşılıklı güveni sağlayarak yuva kurmuşlardır. Hala mutlu bir evlilikleri vardır. İslami sohbeti şöyle de düşünebilirsiniz , kimse birbirini görmeden seviyeli bir sohbetin eşiğindedir. Zamanla anlaşılıp birbirinizi anladığınızda ileri ki aşamalarda bir resim yada ufak bir sesli görüşme ile devam edilebilir. Daha ilerisi ise bildiğiniz gibi buluşmalar aileler gibi devam etmektedir. Önemli olan ilk aşamada birbirinizi anlamak saygı duymak yalansız ve ciddi bir ilişki istiyorsanız birbirinize güven sağlamaktır.

Kesinlikle rahatsızlık açısından bir derdinizin olmayacağı islami evliliğin yada her hangi bir görüşün insanlara saygı duyarak karşılandığı sunucularımız da , deneyimli yönetim ekibi ile kanallarımızda sizin sorunlarınızı dinleyip çözüm yolunun bulunacağınıda belirtiriz .

Hepinize hayırlı günler ve mutluluklar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.