İstanbul, Türkiye’nin nüfus bakımından en yoğun şehridir. Ticaretin kalbi İstanbul da atar. Tarih boyunca önemini hiç kaybetmemiş olan şehir, geçmişin her döneminde başkentlik yapmıştır.
Çok önemli kültür merkezimizdir.İstanbul Türkiye nin kuzeybatısında, kıtaları bir araya getirir. Avrupa da ki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya daki bölümüne ise Anadolu Yakası denir.
Tarihi eserleri, turist çekmektedir.Bunlardan en önemlilerinden Ayasaofya Müzesi, Bizans İmparatoru 1.Jüstinyen tarafından M.S. 532-537 arasında inşa ettirilmiş bazilika planlı bir patrikkatedrali olup, 1453 yılında İstanbul un fethedilmesiyle Fatih Sultan Mehmet Han tarafından camiye dönüştürülmüştür. Fatih Sultan Mehmet tarafından 1478 yılında yapılan Topkapı Sarayı dünyaca ünlüdür. Adeta bir şehri andıran Kapalı Çarşı, dünyanın en büyük ve en eski kapalı çarşılarından biridir. İstanbul un güzelliğini, tarihi eserlerini yaza yaza bitiremeyiz. İstanbul Boğazı, Karadeniz ile Marmara Denizini birbirine bağlayan su geçididir. İstanbul un en büyük simgelerinden biri olup, Doğu Roma İmparatorluğuna ve Osmanlı Devleti ne uzun süre başkentlik yapmıştır.
İstanbul çok kalabalık yoğun çalışılan bir şehir olduğunu biliyoruz.Farklı arkadaşlıklar, dostluklar edinebileceğimiz sohbet siteleri vardır. Chat demek sohbet demektir. Sohbet demek dostluk, arkadaşlık, sevmek, sevilmek demektir. Her insan kolay kendini ifade edemeyebilir. Ama sohbet odalarında daha rahat kendini hissedebilirler. Sohbet etmek insanların doğasında olup hatta ihtiyacımız diyebiliriz. Günümüz teknolojisi ile farklı coğrafyalardan insanlarla tanışmak istiyorsunuz. Birçok insan sitemizde tanışıp güzel dostluklar ediniyor ve birbirleriyle güzel zamanlar geçiriyor. Websohbet.com sitemiz sizi evinizdeymiş gibi rahat hissettirecektir. İnanıyoruz ki sizlere zararımız değil kat kat faydamız olacaktır. Küfre, argo konuşmalara asla yer vermeyiz. Huzurlu ve güzel bir ortam sizleri bekliyor. Seviyeli, düzgün insanlar tanımak istemez misiniz? O halde Websohbet.com sitemize gelin. Sohbet odaları arasında size bu konuda en iyi hizmeti sunabilecek bir sohbet sitesidir.Ücretsiz kayıt olup doyasıya chat yapmanın sağlıklı dostluk, arkadaşlık, sevgi, aşkı yakalamanın tadına varın.

Www.Websohbet.com ailesi olarak iyi sohbetler dileriz.