Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri | Websohbet.com
giriş yap

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Koç burcu kadını dinamik, konuşkan ve girişimci yapısıyla dikkat çeker. Oldukça da esprilidir. Alımlı, atletik yapılı ve narindir. Eleştirmeyi ve güzellanmadığı şeyleri kesinlikle dile getirir. Toplum içerisinde cazibe ve farklılığıyla dikkat çeker.
Koç kadını iş yaşamında son derece hırslı ve en uygunisttir. Aklına koyduğunu kesinlikle gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler.Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Koç kadını bilhassa içten ve sempatik tavırlarıyla arkadaş çevresinde aranan keyifli bir dosttur. İçten içe biraz tedirgin ve huzursuzdur. Kendisini fazlasıyla tenkit eder ve hep bir yarış içerisindeymiş gibi kendiyle çok uğraşır. Dostlarına ve sevdikle
Duygusal yapısı son derece titiz olduğu için olumsuz tenkitler onu fazlasıyla kırabilir. Evine ve ailesine çok düşkündür ve bu hususta da her hususta olduğu gibi kusursuziyetçidir.
Sürekli dinamik olmayı seven Koç burcu kadını boş dönemlerinda da sosyal etkinliklerde bulunmak, spor yapmak ve dostlarıyla vakit geçirmekten çok keyif alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön