kısa yollar Giriş
icon
icon

Muhabbet

 

Muhabbet , insanların sosyalleşme açısından önemli bir ihtiyacıdır. İnsanlar yalnız olmayı isterler ama yalnızlığa katlanamazlar. Muhabbet ortamlarının kurulması için iş , okul yada bir gezi önemli faktörler gibi görünse de güncel yaşantımızda bakkal , manav yada gündelik gördüğümüz kişilerle de muhabbet etmekteyiz . Muhabbetin oluşmasında insanların önemi çok büyüktür. Durduk yere bir muhabbet kurulamayacağını düşünsenizde , muhabbet , Chat ve Sohbet odalarımızda her türlü muhabbetinizi edebilirsiniz .

Bir maça gittiğinizde tribünlerde insanlarla kaynaşmanız gibi düşünün . Ortak bir amaca hizmet eden bir yerde konuşacağınız konuları edeceğiniz sohbeti , Chat sitemizde oluşturabilirsiniz . Değişik insanlarla muhabbet ortamı sağlayabilirsiniz . İnsanların dertlerine ortak olmakla beraber kendinizin derdine de çare bulabilirsiniz . Tamamen görmediğiniz kişiler ile normal yaşantınızda gördüğünüz kişiler arasında muhabbet konusunda da ciddi farkın olacağını göreceksiniz . Herkese her derdinizi anlatamazsınız normal yaşantınızda . Fakat burada kimin ne olduğunu bilmeden insanlardan belli başlı görüşler elde edebilirsiniz . Yaşantıma pek katkısı olmaz diye düşünmeyin , muhabbet ortamlarında geneli eğlence amaçlı konuşmalar geçsede insanların ders alacağı bir çok sohbet dönmektedir. Sohbetin devamlılığını sağlamak normal yaşamda olduğu gibi sanal Sohbet odalarında da sağlamak güven ve zaman ister . Anlık konuşmalardan ve kurulan muhabbetlerden yarar sağlama oranı çok düşüktür.

Muhabbet kurduğunuz kişilerle zamanla belirli bir düzeye geldiğinizde muhabbetin akışı çok değişik bir yönde alabilir . Bir sevgili bir arkadaş bir kanka elde edebilirsiniz . Sizlerin güvenle huzur içinde sohbet edeceği muhabbet ve sohbet kanallarımızda yönetimsel anlamda da hiç bir sıkıntınız bulunmamaktadır. Elimizden geldiğince huzuru sağlayarak seviyeli muhabbetlere yelken açmanıza olanak sağlıyoruz. Tüm bunlar göz önüne alındığında muhabbet ve sohbeti çevirmek hoş vakit geçirmek tamamen sizlerin elinde olmaktadır. Boş zamanlarınızı değerlendirerek hoş vakit geçirebilirsiniz . Devamlılığı sağlamayı tavsiye ederiz. Çünkü bildiğiniz üzere temeli zayıf olan hiç bir yapının ayakta kalması mümkün değildir. Her türlü sorunlarınızda #help kanalını kullanabilirsiniz . Yönetimsel yada kişisel şikayetlerde ise #operhelp kanalı sizlere hizmet vermektedir. Muhabbetinizi sürdürebileceğiniz global kanallarımız ise , #sohbet , #ask , #sevgi #Chat kanallarıdır. Muhabbetin yanı sıra bilginizi geliştirebileceğiniz , #oyun , #yarisma , #oxm , #islam kanallarında soru çözebilir ve arkadaşlarınızla hoş zaman geçirebilirsiniz .

 

Sayfa admin Tarafından 10.08.2017 Tarih, Saat 4:11 ‘de Oluşturuldu.

728x90 reklam alanı