sohbet
Mobil Sohbet için tıklayın
Sohbet
Kategoriler

Muhabbet Odasi

Muhabbet

Hepiniz biliyorsunuz ki muhabbet etmek kişinin kendini rahatlatmasına ve sosyalleşmesine sebep olur.Bazen yakın temas kullanırız bazen de uzaklarda yaşayan sevdiklerimizle internet üzerinden çeşitli programlar kullanarak muhabbbet ederiz. Bu arayışın en önemli sebebi insanın sosyal bir varlık olmasından kaynaklanır.Hiç konuşmayıp,kimseyle sohbet etmediğiniz bir günü hayal edebiliyor musunuz?

13731722_1253133828052556_7489613652061206709_n

Bence çokta etmeyin zaten.Konuşmak,sohbet muhabbet etmek bizim en önemli ihtiyacımız. Muhtemelen konunun nereye geleceğini anladınız. Bu yazımızı bir websitesinde okudugunua göre online muhabbet ve kanallarından bahsedeceğiz sizlere.  Evde sıkıldınız veya dışarı çıkasınız mı yok e doğal olarakta muhabbet arıyorsanız online odalarımızı kullanabilirsiniz.Muhabbet odaları yapı itibariyle çok çeşitlidir.

chat

Siz kendinize uygun olan kanalı listeden seçeceksiniz.Genç misiniz, o zaman #muhabbet kanalı size uygun olacaktır. Orta yaşlarda geziniyorsak muhabbet için #35+ odası sizş bekliyor olacak.Peki muhabbet odalarında sadece chat mi yapılır.Hayır tabiki de.Bu odalarda müzik bile dinleyebilirsiniz,bir çok dj size bunun için hizmet vermeye hazır #radyo muhbabet odasında bekliyor olacaktır.Son ve en önemli kısım ise muhabbet odasında bulunurken uymanız gereken kurallar.Belli başlı olsada bir muhabbet odasında küfür edemezsiniz,kullanıcıları rahatsız edemezsiniz, siyaset yapamazsınız ve üst üste görüntü kirliliği yaratacak flood dediğimiz harekete sebep olamazsınız.Tabi birileri sizi rahatsız ederse aksiyon alacak operatorler her zaman muhabbet odalarında bulunacaktır. Eğer biri sizi rahatsız ediyorsa nick listesindeki operatorlerden yardım isteyebilirsiniz. Operator kişiyi haksız bulursa muhabbet odasından uzaklaştıracaktır,buna emin olabilirsiniz.

 

Yorumlar

  1. Buket dedi ki:

    Sanal real kalmadi artik ve belkide realde konusup kendimizi ifade edemedigimiz kadar chat ortaminda rahatlikla edebiliyoruz. Bu guzellikleri bize sagladiginiz icin tesekkur ederiz

*