Pokemon Go Türkiye | Websohbet.com
giriş yap

Pokemon Go Türkiye

Dünyada Amerika Avustralya ile başlayan APK ile bir çok ülke de oynanan Pokémon go tüm hızıyla lisanslı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde oynanan oyun,  büyük bir rağbet görmektedir.  Çok yakında yasal yazılımı ile ülkemize gelecek olan Pokémon go oyununu tanıyalım .

Telefonunuzda gps kamera ve internet bağlantısı ile oynanan oyun ilk açılışta size bir Pokémon sunarak oyuna başlatıyor.  Oyunun amacı gps ve kamera sayesinde size belirtilen yerlerdeki Pokémonları yakalamak. Normal yolda yürürken yada seyir halindeyken Pokémon yakalayabilirsiniz . Belirli bir seviyeyi geçtikten sonra diğer Pokémon oyuncuları ile savaşabilir gym liderlerinden yani Pokémon ustalarından rozet kazanarak ileri seviyelere ulaşabilirsiniz .

Sosyal anlamda bir çok arkadaşlık kurabilir ve insan ilişkilerinizi gelistirebilirsiniz. Websohbet ekibi olarak bu eylemi www.websohbet.com adresinden zahmetsizce yapabileceğiniz hatırlatırız 🙂

Oyunun kötü yanları da mevcut tabii … Bir çok insanın canına zarar veren bu oyun her ne kadar iyi olursa olsun insan canı devreye girdiği için çok kapılmadan oynamanızı tavsiye ederiz .

Hepinize iyi oyunlar …

Pokemon Go Türkiye” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön