Sohbet Kuralları

Chat yaptığınızda sitemizde skype, whatsapp, sosyal medya ve telefon no verilmesi yasaktır. Argo ve küfürlü konuşulması durumunda bu kişilerin nickleri kapatılır ve sitemizden uzaklaştırılırlar. Kullanıcılarımız burada yaptığı yazdığı herşeyden sorumludurlar. Kanal ve Nickler üzerinde hak talep edilemez yönetim gerekli gördüğü durumlarda el koyabilir. Kanal genelinde sohbet ederken BÜYÜK harf kullanılması yasaktır.

Reklam - Flood/Uzun yazı

Siyaset ve din muhabbeti yapmak yasaktır herkes bir diğerinin görüşüne saygı duymalıdır. Devlet büyüklerine ve kişisel değerlerimize hakaret yasaktır böyle durumlarda bu kişilerin nickleri süresiz yasaklanır ve sitemizden uzaklaştırılırlar. Kullanıcı adınızın şifresini kesinlikle Admin dahi olsa paylaşmayınız. Kişisel bilgilerinizi paylaşmanız durumunda bundan sitemiz sorumlu tutulamaz. Site yöneticilerine her ne olursa olsun hakaret küfür yasaktır.

Nickler

Karşı cins için arayış bildiren Cam-Msn uzantılı, veya cinsel kimliğinizi belirten nickler ile; cinsellik kanallarına girebilirsiniz. Bu ve benzeri nicklerle belirtilenin dışındaki kanallara girdiğinizde,kanaldan uzaklaştırılırsınız. Bunun dışında rahatsızlık verici nickler kullandığınızda nickiniz yasaklanabilir veya karaliste uygulamasına alınabilir. Karalisteye alınan nickler kanallara girdiklerinde otomatik olarak atılırlar. Şifreli ve yasaklanmış bir nicke geçmek istediğinizde otomatik olarak sunucuda guest olarak nick değiştirirsiniz . Bu gibi durumlarda /nick yeninick komutunu kullanarak nickinize geçersiniz.